wtorek, 31 stycznia 2012

Przepiśnik w prezencie na dzień babci

Ostatnio mało tu piszę, mało też pracuję w mojej pracowni.
Ale zajęć mam mnóstwo. Mieliśmy w domu przemeblowanie, wykańczania domu ciąg dalszy i takie tam, więc zakasałam rękawy i szlifowałam, i malowałam, aż zakwasów dostałam ;)
Przeglądając zdjęcia znalazłam jeszcze jedną styczniową pracę, której zapomniałam wrzucić na bloga, więc nadrabiam zaległości.
To przepiśniczek który był prezentem na dzień babci. Zrobiony z tych cudnych "akwarelkowych" papierów. Bardzo je lubię, są tak ładne, że aż szkoda ich ciąć ;) Muszę z nich zrobić coś dla siebie.

Ach zapomniałabym - nowy banerek na górę bloga sobie zrobiłam - delikatniejszy niż poprzedni. Kobieta zmienną jest...czwartek, 12 stycznia 2012

Zeszyt na notatki

Już jakiś czas temu zakupiłam cudne papiery w pastelowych kolorkach. Ale jakoś ciągle nie było okazji do nich przysiąść. Leżały sobie i czekały na odpowiednią okazję, która w końcu się natrafiła. Efekty można zobaczyć niżej ;) Cudnie się na nich pracuje, bardzo inspirujące te "akwarelki"poniedziałek, 9 stycznia 2012

Kartkowo

Odpoczęłam, pobyczyłam się, aż mi się za pracą jakąś zatęskniło :)
Na pierwszy ogień poszły dwie kartki, obie będą wręczone z okazji rocznicy ślubu. Muszę przyznać, że kartki to dla mnie duże wyzwanie. Jest to bardziej "jubilerska" robota niż forma książki. Zazwyczaj w kartce jest jednak sporo drobniusieńkich elementów i te kartki to była dla mnie szkoła cierpliwości ;)
A takie są efekty :